Kosmetické zrcátko zvětšovací KD02090704

Kód: KD02090704
Neohodnoceno
Značka: Olsen Spa
285 Kč / ks 236 Kč bez DPH
Skladem (6 ks)

Velmi šikovné a praktické zvětšovací kosmetické zrcadlo s pohodlným nastavením úhlu sklonu. Zrcátko je určeno na postavení a je vyrobeno z velmi kvalitních materiálů a to chromované oceli a zrcadla, které mu zajišťují elegantní kulatý vzhled.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V koupelně se věnujeme nejen osobní hygieně, ale rovněž se zde zkrášlujeme. Stojánkové kosmetické zrcadlo je především praktickou pomůckou, ale tvoří i významný dekorativní prvek. Zrcátko je v líbivém lesklém chromovém rámu, který umožňuje také jeho naklápění

Přednosti kosmetického zrcátka:
  • Kosmetické chromové zrcátko na postavení
  • Materiál: lesklý chrom, zrcadlo
  • Kulaté zrcátko
  • Zvětšení:
  • Rozměry: 15 × 15 × 35 cm (šířka × hloubka × výška)
  • ZÁRUKA 2 ROKY
Povrch pochromovaných výrobků vyžaduje pravidelné čištění. Koupelnové doplňky lze čistit horkou vodou s prostředkem na mytí nádobí (saponát) a poté přeleštit jemným hadříkem. Nezapomeňte vytřít do sucha. Nejlepší způsob na odstranění např. vodního kamene, je použití octa. Roztok by měl působit nějakou dobu, cca 15 – 20 minut. Po aplikaci je nutné výrobek dobře opláchnout čistou vodou. Používejte bezchlorové prostředky ! Např. na čištění skla. Skleněné a keramické příslušenství doplňků čistěte obdobným způsobem jako kovové části, čistící prostředky bez obsahu chloru a vyvarujte se použití k čištění myčku na nádobí.
Používaním nevhodných čistících prostředků nebo nesprávnou údržbou dochází k poškození výrobku vinou spotřebitele a na vzniklé závady nemùže být uplatněna reklamace!  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: