Blog

Masážní boxy

Masážní boxy  doporučujeme zakoupit každému, kdo uvažuje o pořízení klasického sprchového koutu. Díky tvaru půdorysu je stoprocentně nahradí a přinesou vám dokonalý zážitek z masáže a sprchování v pohodlí domova.

Vybíráme několik typů sprchových boxů :

Masážní box SOAR

SOAR Masážní box

DOPRAVA ZDARMA

Masážní box Soar série Arttec Exclusive vyniká čistým moderním designem se dřevěnou podlahou a osmi výkonnými masážními tryskami. Díky absenci elektroniky je ideální pro ty, kteří hledají čistý masážní box s jednoduchou údržbou a vysoce kvalitním zpracováním všech dílů.

Masážní box FINE low Stone

FINE low STONE Masážní box s vaničkou z litého mramoru - SHARK série

Masážní box FINE low s vaničkou z litého mramoru představuje komfortní řešení i pro menší koupelny. Je vybaven vším pro dokonalý požitek nejen ze sprchy. O očistu těla se postará ruční sprcha s držákem a stropní sprcha, takzvaný tropický déšť, který je vhodný ke sprchování hlavy a zad. Ve středovém panelu tohoto masážního boxu je vestavěna šestice zádových masážních trysek.

Masážní box BALI low STONE

BALI low STONE - Masážní box  s vaničkou z litého mramoru - SHARK

Masážní box BALI s vaničkou z litého mramoru představuje komfortní řešení i pro menší koupelny. Je vybaven vším pro dokonalý požitek nejen ze sprchy. O očistu těla se postará ruční sprcha s držákem a velká stropní sprcha, takzvaný tropický déšť. Ve středovém panelu tohoto masážního boxu je vestavěna šestice zádových masážních trysek a pod nimi sedátko.

Sprchové kouty Arttec

Společnost Arttec nabízí širokou škálu sprchových koutů.

Podle vzhledu se člení na sprchové kouty čtvrtkruhové, čtvercové, obdélníkové a nástěnnéSprchové kouty jsou jedním z nejrozšířenějších výrobků sloužících pro celkovou očistu a hygienu těla. Nabízíme kvalitu za dostupnou cenu. Zavírání dveří bývá nejčastěji posuvné na kolečkách nebo je řešeno pomocí závěsných pantů. K dalším doplňkům do sprchových zařízení patří např. sprchová sedátka, pevná nebo sklopná, dále sprchovací stoličky popřípadě madla připevněná na zeď pro lepší stabilitu osoby. 

Čtvrtkruhové sprchové kouty nabízíme v rozměrech 80x80 cm, 90x90 cm, 80x110 cm, 80x120 cm, 90x120 cm, 100x100 cm a to bez vaničky nebo za akční cenu včetně vaničky.

Nejzajímavější série čtvrtkruhových sprchových koutů :

Sprchové kouty Briliant

BRILIANT 90 chinchila NEW akční set s vaničkou STONE 9090RL
Čtvrtkruhový sprchový kout BRILIANT 90 chinchila NEW vyniká skvělým technickým zpracováním a spolehlivou funkčností všech použitých součástí a materiálů.
Sprchová zástěna BRILIANT má zdvojená horní pojezdové kolečka pro tichý a bezproblémový chod.
Tato kolečka jsou také vycvakávací, což výrazně usnadňuje údržbu. 
5 mm silné bezpečnostní sklo, které je vsazeno do leštěného ALU rámu může být v provedení chinchila (matné) nebo clear (čiré).
Ke sprchovému koutu Briliant může být přiřazena vanička z litého mramoru za akční cenu.
 
 
INFINITY CSD 100 set s vaničkou STONE 1010S
 

Čtvercová a čtvrtkruhové sprchové zástěny INFINITY CSD vynikají svým elegantním bezrámovým designem. Výplň této zástěny tvoří 6 mm čiré tvrzené bezpečnostní sklo s úpravou proti usazování vodního kamene EASY CLEAN. Spodní část otevíracích dveří doplňuje okapnička, která odvádí stékající vodu ze dveří zpět do sprchového koutu a nedochází tak ke stékaní vody při otevřených dveřích na podlahu. Výplň sprchového koutu clear.

Otevírání těchto dveří je pantové směrem ven. Panty mají systém nadzvedávaní pro snazší otevírání dveří.

Praktickou pomůckou jsou také háčky, na které je možné zavěsit různé koupelnové potřeby. Okapnička je nainstalována pro odvod stékající vody ze skla.

Sprchový kout Infinity je k dispozici buďto samostatně nebo v akci se sprchovou vaničkou z litého mramoru

 

Sprchové kouty KLASIK

KLASIK 80x100 L clear NEW a vanička STONE 1080R L - Sprchový set

Sprchové kouty Klasik jsou v nabídce v rozměrech 80x110, 80x120, a 90x120 cm. Prodávají se samostatně nebo v setu s levou či pravou vaničkou z litého mramou Stone za akční cenu. Do leštěného ALU rámu je vsazeno 6mm silné bezpečnostní čiré sklo, které je navíc opatřeno úpravou proti vodnímu kameni EASY CLEANSprchový kouty KLASIK Clear NEW vynikají skvělým technickým zpracováním a spolehlivou funkčností všech použitých součástí a materiálů. Rádius R55. Zdvojené horní pojezdy zabezpečují tichý a bezproblémový chod sprchových dveří.
Vycvakávací kolečka sprchových dveří Klasik jsou velmi praktické pro snadnější čištění

    
Dveře do niky Arttec

Společnost Arttec nabízí širokou škálu typů a rozměrů sprchových dveří do niky. Sprchové dveře řady MOON, SALOON , ATHENA a COMFORT odpovídají posledním trendům v designu a navíc jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů. Můžete si vybrat mezi sprchovými  dveřmi s otevíráním do prostoru, zasouvacím nebo skládacím.

  • Sprchové dveře Moon .
  • Používá se zde systém nadzvedávacích pantů pro snažší otevírání dveří. Jelikož se sprchové dveře otevírají do prostoru, je zde velmi široký vstup. Čiré (Clean) tvrzené bezpečnostní sklo je vsazeno do elegantního leštěného ALU rámu. Výhodou sprchových dveří do niky MOON je jistě nastavitelná šířka. Tak jsou ideální pro nepřesně postavené niky. 5mm tvrzené bezpečnostní sklo dle standardu EN 12150-1 pro Sodnovápenatokřemičité sklo je až pětkrát odolnější vůči bočnímu nárazu, odolá teplotám rozdílům v ploše až 250°C a při rozbití se roztříští na velice malé neostré úlomky. Sklo je také opatřeno technologií Easy Clean zlehčující údržbu. Bez potíží tak prošlo i testem čištění – po 25 000 cyklech bez opotřebení. Je antibakteriální a neobsahuje škodlivé chemikálie.

MOON 65 clear NEW - Sprchové dveře do niky

  • Sprchové dveře Comfort. Dvoudílné sprchové dveře do niky COMFORT jsou vybaveny 6mm bezpečnostními skly. Výhodou je jistě nastavitelná šířka pro nepřesně zbudovanou niku. Dveře jsou také vybaveny systémem nadzvedávacích pantů pro snazší otevírání a lze je otevírat na obě strany - dovnitř i ven. Otevírání dveří je do prostoru, výhodou je široký vstup. 6mm tvrzené bezpečnostní sklo dle standardu EN 12150-1 pro Sodnovápenatokřemičité sklo je až pětkrát odolnější vůči bočnímu nárazu, odolá teplotám rozdílům v ploše až 250°C a při rozbití se roztříští na velice malé neostré úlomky. Sklo je také opatřeno technologií Easy Clean zlehčující údržbu. Bez potíží tak prošlo i testem čištění – po 25 000 cyklech bez opotřebení. Je antibakteriální a neobsahuje škodlivé chemikálie.

COMFORT 101-105 clear NEW - Sprchové dveře do niky

 

Sprchové dveře Saloon.  

Dvoudílné sprchové dveře do niky Saloon je možné otevírat jak do prostoru, tak i dovnitř sprchového koutu. Výhodou je jistě nastavitelná šířka v rozmezí pěti centimetrů pro nepřesně zbudovanou niku.  Systém nadzvedávacích pantů je určen pro snažší otevírání dveří. Výplň sprchových dveří může být Clear ( čiré sklo) ne bo Grape (matné sklo). Rám je vyroben z hliníku označení 6463 - slitina AlMgSi s výbornou tvárností, leštitelností a odolností proti korozi.  5mm tvrzené bezpečnostní sklo dle standardu EN 12150-1 pro Sodnovápenatokřemičité sklo je až pětkrát odolnější vůči bočnímu nárazu, odolá teplotám rozdílům v ploše až 250°C a při rozbití se roztříští na velice malé neostré úlomky. Sklo je také opatřeno technologií Easy Clean zlehčující údržbu. Bez potíží tak prošlo i testem čištění – po 25 000 cyklech bez opotřebení. Je antibakteriální a neobsahuje škodlivé chemikálie. 

SALOON 80 grape NEW - Sprchové dveře do nikyMOON 70 grape NEW - Sprchové dveře do niky - sklo grape - detailMOON 80 clear NEW - Sprchové dveře do niky - Sklo čiré - detail

 

Sprchové dveře ATHENA.

Jednodílné sprchové dveře do niky Athena se otevírají směrem ven do prostoru. Výhodou je nastavitelná šířka v rozmezí až 10 cm. Kombinací s bočním panelem ATHENA lze vytvořit sprchový kout. Závěsné panty dveří jsou chráněny proti korozi a oděrkám. I při 20 000 cyklech otevírání a zavírání fungují dveře naprosto bez problému. 5mm tvrzené bezpečnostní sklo dle standardu EN 12150-1 pro Sodnovápenatokřemičité sklo je až pětkrát odolnější vůči bočnímu nárazu, odolá teplotám rozdílům v ploše až 250°C a při rozbití se roztříští na velice malé neostré úlomky. Sklo je také opatřeno technologií Easy Clean zlehčující údržbu. Bez potíží tak prošlo i testem čištění – po 25 000 cyklech bez opotřebení. Je antibakteriální a neobsahuje škodlivé chemikálie. 

ATHENA 100 NEW Sprchové dveře do niky