Blog

Masážní boxy

Masážní boxy  doporučujeme zakoupit každému, kdo uvažuje o pořízení klasického sprchového koutu. Díky tvaru půdorysu je stoprocentně nahradí a přinesou vám dokonalý zážitek z masáže a sprchování v pohodlí domova.

Vybíráme několik typů sprchových boxů :

Masážní box SOAR

SOAR Masážní box

DOPRAVA ZDARMA

Masážní box Soar série Arttec Exclusive vyniká čistým moderním designem se dřevěnou podlahou a osmi výkonnými masážními tryskami. Díky absenci elektroniky je ideální pro ty, kteří hledají čistý masážní box s jednoduchou údržbou a vysoce kvalitním zpracováním všech dílů.

Masážní box FINE low Stone

FINE low STONE Masážní box s vaničkou z litého mramoru - SHARK série

Masážní box FINE low s vaničkou z litého mramoru představuje komfortní řešení i pro menší koupelny. Je vybaven vším pro dokonalý požitek nejen ze sprchy. O očistu těla se postará ruční sprcha s držákem a stropní sprcha, takzvaný tropický déšť, který je vhodný ke sprchování hlavy a zad. Ve středovém panelu tohoto masážního boxu je vestavěna šestice zádových masážních trysek.

Masážní box BALI low STONE

BALI low STONE - Masážní box  s vaničkou z litého mramoru - SHARK

Masážní box BALI s vaničkou z litého mramoru představuje komfortní řešení i pro menší koupelny. Je vybaven vším pro dokonalý požitek nejen ze sprchy. O očistu těla se postará ruční sprcha s držákem a velká stropní sprcha, takzvaný tropický déšť. Ve středovém panelu tohoto masážního boxu je vestavěna šestice zádových masážních trysek a pod nimi sedátko.